افزایش 15 درصدی آمار معتکفین مهریزی درسال 90

افزایش 15 درصدی آمار معتکفین مهریزی درسال 90


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، حجت الاسلام مجید جعفرپور رئیس تبلیغات اسلامی مهریز از افزایش 15 درصدی معتکفین مهریزی خبر داد و افزود:امسال 1300 نفر از برادران و خواهران در 11 مسجد شهری و روستائی معتکف که از این تعداد 730 نفر در مساجد شهری و 570 نفر در مساجد روستائی معتکف شدند. وی بیان داشت : این آمارنسبت به سال گذشته 15 درصد افزایش داشته است. وی همچنین افزود: از این تعداد 45 درصد را جوانان تشکیل که این از نقاط قوت مراسم روح بخش و معنوی اعتکاف در شهرستان مهریز است. تلاوت دسته جمعی قرآن کریم، حلقه های معرفتی، انجام اعمال مخصوص ایام البیض، مناجات از جمله برنامه های معتکفین در شهرستان مهریز بوده است. جعفرپور افزود: برنامه‌ريزي اين مراسم با نظارت شوراي اعتكاف متشكـل از كميته‌هاي اطلاع‌رساني، فرهنگي، قرآني، شهدا، تداركات و خدمات، اعتبارات و خيران و كميته خواهران اجرا شد. وي همچنين ضمن بیان اینکه تمامی هزینه های این مراسم در سطح شهرستان بصورت مردمی تامین شده است، از همه خيّراني كه در امر برگزاري هر چه باشكوه‌تر اين برنامه معنوي مساعدت و همكاري كرده‌اند، قدرداني كرد
افزایش 15 درصدی آمار معتکفین مهریزی درسال 90

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، حجت الاسلام مجید جعفرپور رئیس تبلیغات اسلامی مهریز از افزایش 15 درصدی معتکفین مهریزی خبر داد و افزود:امسال 1300 نفر از برادران و خواهران در 11 مسجد شهری و روستائی معتکف که از این تعداد 730 نفر در مساجد شهری و 570 نفر در مساجد روستائی معتکف شدند.

وی بیان داشت : این آمارنسبت به سال گذشته 15 درصد افزایش داشته است.
وی همچنین افزود: از این تعداد 45 درصد را جوانان تشکیل که این از نقاط قوت مراسم روح بخش و معنوی اعتکاف در شهرستان مهریز است.
تلاوت دسته جمعی قرآن کریم، حلقه های معرفتی، انجام اعمال مخصوص ایام البیض، مناجات از جمله برنامه های معتکفین در شهرستان مهریز بوده است.
جعفرپور افزود: برنامه‌ريزي اين مراسم با نظارت شوراي اعتكاف متشكـل از كميته‌هاي اطلاع‌رساني، فرهنگي، قرآني، شهدا، تداركات و خدمات، اعتبارات و خيران و كميته خواهران اجرا شد.
وي همچنين ضمن بیان اینکه تمامی هزینه های این مراسم در سطح شهرستان بصورت مردمی تامین شده است، از همه خيّراني كه در امر برگزاري هر چه باشكوه‌تر اين برنامه معنوي مساعدت و همكاري كرده‌اند، قدرداني كرد

آدرس کوتاه :