افزایش ساعت کار کتابخانه های عمومی مهریز از امروز

افزایش ساعت کار کتابخانه های عمومی مهریز از امروز


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، رئیس اداره کتابخانه های عمومی مهریز از افزایش ساعت کار دو کتابخانه عمومی شهرستان مهریز از امروز در آستانه شروع امتحانات پایان سال تحصیلی خبر داد. سعید قریشی گفت: کتابخانه عمومی مجتمع فرهنگی و هنری و کتابخانه عمومی امام هادی(ع) از امروز ساعت 7:30 دقیقه لغایت 21:30 دقیقه دایر می باشند. وی افزود: با توجه به درخواست دانش آموزان و دانشجویان و به منظور استفاده بیشتر آن ها از سالن مطالعه کتابخانه ها و جلب رضایت آن ها و در آستانه در آستانه شروع امتحانات پایان سال تحصیلی و کنکور سراسری، ساعت کار دو کتابخانه عمومی مجتمع فرهنگی و هنری و امام هادی(ع) به مدت یک ساعت و نیم از امروز افزایش می یابد. قریشی با بیان اینکه این افزایش ساعت تا نیمه ی تیر ماه ادامه دارد تصریح کرد: دانش آموزان شهرستان مهریز چند سالی است با استفاده از این ظرفیت رتبه های برتر کنکور سراسری را از خود کردند و سال گذشته نیز با کسب 66 رتبه زیر هزار در کنکور سراسری 91 برگ زرینی دیگر بر افتخارات علمی شهرستان مهریز افزودند. شهرستان مهریز دارای 11 کتابخانه عمومی شهری و روستایی با 4401 عضو می باشد.
افزایش ساعت کار کتابخانه های عمومی مهریز از امروز

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، رئیس اداره کتابخانه های عمومی مهریز از افزایش ساعت کار دو کتابخانه عمومی شهرستان مهریز از امروز در آستانه شروع امتحانات پایان سال تحصیلی خبر داد.
سعید قریشی گفت: کتابخانه عمومی مجتمع فرهنگی و هنری و کتابخانه عمومی امام هادی(ع) از امروز ساعت 7:30 دقیقه لغایت 21:30 دقیقه دایر می باشند.
وی افزود: با توجه به درخواست دانش آموزان و دانشجویان و به منظور استفاده بیشتر آن ها از سالن مطالعه کتابخانه ها و جلب رضایت آن ها و در آستانه در آستانه شروع امتحانات پایان سال تحصیلی و کنکور سراسری، ساعت کار دو کتابخانه عمومی مجتمع فرهنگی و هنری و امام هادی(ع) به مدت یک ساعت و نیم از امروز افزایش می یابد.
قریشی با بیان اینکه این افزایش ساعت تا نیمه ی تیر ماه ادامه دارد تصریح کرد: دانش آموزان شهرستان مهریز چند سالی است با استفاده از این ظرفیت رتبه های برتر کنکور سراسری را از خود کردند و سال گذشته نیز با کسب 66 رتبه زیر هزار در کنکور سراسری 91 برگ زرینی دیگر بر افتخارات علمی شهرستان مهریز افزودند.
شهرستان مهریز دارای 11 کتابخانه عمومی شهری و روستایی با 4401 عضو می باشد.

آدرس کوتاه :