افتتاح سه باجه خدمات بانکی پست بانک درمهریز


با حضور مديرعامل امور شعب پست بانك يزد، فرماندار، معاون عمراني و برنامه ريزي فرمانداري و بخشدار مركزي مهريز سه باجه بانكب پست بانك در روستاهاي گرده كوه، بهادران و منشاد افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري مهريز ، با حضور مديرعامل امور شعب پست بانك يزد، فرماندار، معاون عمراني و برنامه ريزي فرمانداري و بخشدار مركزي مهريز سه باجه بانكب پست بانك در روستاهاي گرده كوه، بهادران و منشاد افتتاح شد.

 مدیرعامل امور شعب پست بانک استان یزد در آیین افتتاح این شعب، راه اندازی دفاتر خدمات بانکی پست بانک را ارزشمندترین خدمات وزارت ارتباطات دانست .

قاسمی افزود:این باجه ها تمام خدمات بانکی را به صورت آنلاین ارائه می دهد و راه اندازی این باجه ها در راستای  دسترسی مردم به خدمات بانکی بهتر انجام شده است.

قاسمی از رتبه اول پرداخت تسهیلات اشتغال پایدار روستایی در استان یزد در شعب پست بانک خبر داد و افزود:پست بانک یکی از بانک های عضو قانون اشتغال پایدار روستایی هست و رتبه اول در پرداخت تسهیلات اشتغال را دارد .

زارع زاده فرماندار مهریز با اشاره به نقش و اهمیت دفاتر پست بانک در سطح شهر و روستاها اظهار داشت:با توجه به اینکه در جامعه امروز بیشتر امورات مردم بصورت الکترونیکی و اینترنتی انجام می گیرد، وجود پست بانکها جهت تسهیل در این امور بخصوص در روستاها که به امکانات موجود در شهر دسترسی ندارند از اهمیت ویژه ای برخوردار است و می تواند بسیاری از مشکلات بانکی مردم را مرتفع سازد.


آدرس کوتاه :