افتتاح ساختمان اداری پشتیبانی منطقه انتظامی مهریز در هفته ناجا

افتتاح ساختمان اداری پشتیبانی منطقه انتظامی مهریز در هفته ناجا


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، به مناسبت هفته ناجا، با حضور سردار فرماندهی نیروی انتظامی استان و نماینده مردم مهریز، بافق، ابرکوه، خاتم و بهاباد در مجلس شورای اسلامی ساختمان اداری پشتیبانی منطقه انتظامی مهریز در زمینی با مساحت 300 متر مربع و اعتبار 100 میلیون تومان در دو طبقه افتتاح شد. زمین فوتبال ساحلی، بسکتبال و مجموعه تنیس روی میز در کنار این ساختمان نیز مورد بهره برداری قرار گرفت. پیش از افتتاح این ساختمان سردار امان اللهی در سخنانی گفت: پرسنل نيروي انتظامي استان با تلاش شبانه روزي خود بدنبال اداي دين خود در قبال خون شهدا هستند. سردار منوچهر امان اللهي از كاهش 12 درصدي تخلفات در 6 ماهه ابتدايي سال جاري نسبت به مدت مشابه در سال قبل در استان يزد خبر داد. فرمانده انتظامي استان يزد گفت:اجابت خواسته مردم و انجام وظيفه بصورت صحيح و با قاطعيت اولويت كاري پليس است و از مردم ميخواهيم با پليس در ايجاد احساس امنيت همكاري كنند. در ادامه نیز نماینده مردم مهریز در مجلس در سخنانی از تمامي تلاش گران عرصه حفظ نظم و امنيت استا ن و شهرستان تقدير و تشكر كرد و  امنيت رواني و كاهش سرقت را مرهون برنامه ريزي، نظارت و كار تبليغي و رواني مناسب نيروي انتظامي استان و شهرستان دانست.  
افتتاح ساختمان اداری پشتیبانی منطقه انتظامی مهریز در هفته ناجا

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، به مناسبت هفته ناجا، با حضور سردار فرماندهی نیروی انتظامی استان و نماینده مردم مهریز، بافق، ابرکوه، خاتم و بهاباد در مجلس شورای اسلامی ساختمان اداری پشتیبانی منطقه انتظامی مهریز در زمینی با مساحت 300 متر مربع و اعتبار 100 میلیون تومان در دو طبقه افتتاح شد.
زمین فوتبال ساحلی، بسکتبال و مجموعه تنیس روی میز در کنار این ساختمان نیز مورد بهره برداری قرار گرفت.
پیش از افتتاح این ساختمان سردار امان اللهی در سخنانی گفت: پرسنل نيروي انتظامي استان با تلاش شبانه روزي خود بدنبال اداي دين خود در قبال خون شهدا هستند.
سردار منوچهر امان اللهي از كاهش 12 درصدي تخلفات در 6 ماهه ابتدايي سال جاري نسبت به مدت مشابه در سال قبل در استان يزد خبر داد.
فرمانده انتظامي استان يزد گفت:اجابت خواسته مردم و انجام وظيفه بصورت صحيح و با قاطعيت اولويت كاري پليس است و از مردم ميخواهيم با پليس در ايجاد احساس امنيت همكاري كنند.
در ادامه نیز نماینده مردم مهریز در مجلس در سخنانی از تمامي تلاش گران عرصه حفظ نظم و امنيت استا
ن و شهرستان تقدير و تشكر كرد و  امنيت رواني و كاهش سرقت را مرهون برنامه ريزي، نظارت و كار تبليغي و رواني مناسب نيروي انتظامي استان و شهرستان دانست.

 

آدرس کوتاه :