اعضای شعب اخذ رای در مهریز گرد هم آمدند + تصاویر

اعضای شعب اخذ رای در مهریز گرد هم آمدند + تصاویر


به گزارش روابط عمومي فرمانداري مهريز، اعضای شعب اخذ رای انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا و نمایندگان فرماندار در مهریز گرد هم آمدند. در این گردهمایی رییس دفتر شورای نگهبان شهرستان مهریز طی سخنانی به اهمیت این انتخابات اشاره کرد .  علی جماشی گفت: اعضای شعب باید تنها در چهارچوب مقررات وظایف خود را با کمال دقت و امانت انجام دهند . در این گردهمایی همچنین مهدی کیانی مقدم فرماندار مهریزخاطر نشان کرد:با توجه به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی، ملت شریف ایران اسلامی و به ویژه مردم ولایتمدار شهرستان مهریز با شرکت گسترده و آگاهانه در انتخابات، جلوه‌ای خاص از حماسه مشارکت سیاسی را در معرض دید جهانیان خواهند گذاشت. وی از از آمادگی کامل این شهرستان برای برگزاری انتخاباتی سالم و باشکوه خبر داد و اظهار داشت: با برنامه‌ریزی و تعاملی که بین هیئت نظارت و هیئت اجرایی شهرستان صورت می‌پذیرد، اطمینان داریم با حفظ امانتداری و حضور همه‌جانبه مردم و همکاری مسئولان شهرستان شاهد انتخاباتی سالم و هر چه باشکوه‌تر در این شهرستان خواهیم بود.          
اعضای شعب اخذ رای در مهریز گرد هم آمدند + تصاویر

به گزارش روابط عمومي فرمانداري مهريز، اعضای شعب اخذ رای انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا و نمایندگان فرماندار در مهریز گرد هم آمدند.
در این گردهمایی رییس دفتر شورای نگهبان شهرستان مهریز طی سخنانی به اهمیت این انتخابات اشاره کرد .
 علی جماشی گفت: اعضای شعب باید تنها در چهارچوب مقررات وظایف خود را با کمال دقت و امانت انجام دهند .
در این گردهمایی همچنین مهدی کیانی مقدم فرماندار مهریزخاطر نشان کرد:با توجه به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی، ملت شریف ایران اسلامی و به ویژه مردم ولایتمدار شهرستان مهریز با شرکت گسترده و آگاهانه در انتخابات، جلوه‌ای خاص از حماسه مشارکت سیاسی را در معرض دید جهانیان خواهند گذاشت.
وی از از آمادگی کامل این شهرستان برای برگزاری انتخاباتی سالم و باشکوه خبر داد و اظهار داشت: با برنامه‌ریزی و تعاملی که بین هیئت نظارت و هیئت اجرایی شهرستان صورت می‌پذیرد، اطمینان داریم با حفظ امانتداری و حضور همه‌جانبه مردم و همکاری مسئولان شهرستان شاهد انتخاباتی سالم و هر چه باشکوه‌تر در این شهرستان خواهیم بود.


 

 

 

 

 

آدرس کوتاه :