اعزام ۲۸۰ دانش آموز پسر مهریزی به مناطق عملیاتی جنوب

اعزام ۲۸۰ دانش آموز پسر مهریزی به مناطق عملیاتی جنوب


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مهریز گفت: ۲۸۰ نفر از دانش آموزان پسر مدارس شهرستان مهریز در قالب اردوی راهیان نور عازم مناطق جنگی جنوب ایران شدند. فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه مهریز با اعلام این خبر اظهار داشت: این کاروان با طرفیت ۲۸۰ نفر از دانش آموزان پسر مقطع دبیرستان به مدت سه روز با روایتگری راویان دفاع مقدس از مناطق عملیاتی جنوب ایران به ویژه شلمچه و طلائیه بازدید می نمایند. دهقان دهنوی در ادامه افزود: هدف از برگزاری این اردوها ، افزایش روحیه ایثار و معنویت و ارتباط هر چه بیشتر با شهدای هشت سال دفاع مقدس و آشنائی نسل جوان و نوجوان با حماسه های افتخار آفرینان و فرزندان این مرز و بوم در طول مدت جنگ تحمیلی است.
اعزام ۲۸۰ دانش آموز پسر مهریزی به مناطق عملیاتی جنوب

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مهریز گفت: ۲۸۰ نفر از دانش آموزان پسر مدارس شهرستان مهریز در قالب اردوی راهیان نور عازم مناطق جنگی جنوب ایران شدند.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه مهریز با اعلام این خبر اظهار داشت: این کاروان با طرفیت ۲۸۰ نفر از دانش آموزان پسر مقطع دبیرستان به مدت سه روز با روایتگری راویان دفاع مقدس از مناطق عملیاتی جنوب ایران به ویژه شلمچه و طلائیه بازدید می نمایند.
دهقان دهنوی در ادامه افزود: هدف از برگزاری این اردوها ، افزایش روحیه ایثار و معنویت و ارتباط هر چه بیشتر با شهدای هشت سال دفاع مقدس و آشنائی نسل جوان و نوجوان با حماسه های افتخار آفرینان و فرزندان این مرز و بوم در طول مدت جنگ تحمیلی است.


آدرس کوتاه :