اطلاعیه مرکز رشد فناوری مهریز

اطلاعیه مرکز رشد فناوری مهریز


حامی ایده های فناورانه و پشتیبان مؤسسات دانش بنیان
اطلاعیه مرکز رشد فناوری مهریز

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، مدیر مرکز رشد فناوری مهریز گفت: مرکز رشد فناوری مهریز از ایده‌های فناورانه حمایت و از مؤسسات دانش‌بنیان پشتیبانی می‌کند.
علیرضا رخشان  با بیان اینکه مرکز رشد فناوری مهریز از ایده‌های فناورانه حمایت و از مؤسسات دانش‌بنیان پشتیبانی می‌کند، اظهار داشت: این مرکز با ارائه خدماتی نظیر در اختیار قرار دادن محیط مناسب به عنوان دفتر کار و تجهیزات لازم، استفاده از اینترنت مرکز رشد، برخورداری از کارگاه‌ها و کلاس‌های آموزشی، حمایت‌های اداری و بازاریابی، استفاده از نام پارک علم و فناوری در تبلیغات، تسهیلات مالی و برخورداری از معافیت مالیاتی نزدیک به نه ماه است که در شهرستان مهریز فعالیت می‌کند.
وی از فعالیت بیش از پنج شرکت در این مرکز به عنوان هفتمین مرکز رشد استان یزد خبر داد و افزود: شرایط لازم برای پشتیبانی و حمایت را ایده‌محوری (ایده‌ای که برگرفته از علم و دانش بوده و از نظر اقتصادی نیز توجیه قابل قبولی داشته باشد)، حضور مستمر در مرکز رشد برای اجرایی کردن ایده محوری و تکمیل فرم ثبت نام و ارسال آن از طریق سامانه مربوطه است.
رخشان، رونق اقتصادی و کمک به کارآفرینی را از اهداف این مرکز دانست و گفت: با وجود پتانسیل‌ها و ظرفیت‌هایی که در جوانان دانش‌آموخته شهرستان مهریز وجود دارد، امیدواریم شاهد رشد و پیشرفت هر چه بیشتر شهرستان مهریز باشیم.
وی از جوانان با استعداد مهریزی خواست تا با مراجعه به این مرکز به نشانی بلوار امام خمینی (ره)، جنب سازمان بهزیستی یا تماس با شماره تلفن های 81 - 2380  523  با فعالیت‌های این مرکز آشنا شوند.

آدرس کوتاه :