اصناف نقش مهمی در گسترش فرهنگ ایستادگی و مقاومت در جامعه دارند

شناسه : 3250860

اصناف نقش مهمی در گسترش فرهنگ ایستادگی و مقاومت در جامعه دارند
به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، سرهنگ ˈ علی اصغر سلمانی ˈ  در جمع اعضای ستاد یادواره شهدای اصناف مهریز افزود: اصناف و کسبه در طول حیات 35 ساله انقلاب اسلامی در تمامی عرصه ها و زمینه هایی که مورد نیاز بوده است حضوری موثر و نقش آفرین داشته اند .
وی در ادامه به فعالیت های مختلف اصناف دارالعباده یزد و تعهد و پایبندی آنها به ارزش های انقلاب اسلامی و حضور آگاهانه و موثر آنها در صحنه های مختلف نظام اشاره کرد .
مسول سازمان بسیج اصناف یزد با اشاره به به اهمت برگزاری یادواره شهدای اصناف مهریز و با قدردانی از فعالیت های صورت گرفته بر استمرار کارها و همکاری سازنده تمامی دلسوزان و بخصوص مسئولان و اصناف در این راه تاکید نمود .
در ادامه امام جمعه موقت مهریز ، حجت الاسلام والمسلمین " عباس پور صادقی " افزود: شهدای والامقام همه هستی خود را وقف اعتلای کلمه حق و ارزش های الهی و دینی کردند و شرف و عزت این کشور مدیون شهیدان است .
وی با قدردانی از اعضای ستاد یادواره شهدای اصناف شهرستان مهریز بر همکاری دستگاه های مختلف اجرایی برای برگزاری این مراسم و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهیدان تاکید کرد .
همچنین رییس خانه اصناف مهریز گفت: یادواره 23 شهید اصناف و بازاریان شهرستان مهریز همزمان با اول تیرماه روز اصناف با برنامه های مختلف فرهنگی و مذهبی در این شهرستان بزگرار خواهد شد .
" رضا زارع زاده " افزود: بزرگداشت یاد و خاطره شهدا و بسیج اصناف از مهمترین فعالیت های فرهنگی است که توسط خانه اصناف مهریز و با همکاری سایر اعضای ستاد برگزار می شود .
در ادامه این جلسه فرمانده سپاه ناحیه مهریز طی سخنانی به اهمیت برگزاری اینگونه یادواره ها در کشور اشاره و تصریح کرد: گسترش فرهنگ ایثار و شهادت سدی در برابر هجمه فرهنگی دشمن است .
سرهنگ " علیرضا زارع " افزود: عزت کشور مدیون جانفشانی شهیدان و مقاومت و پایداری در برابر هجمه های کفر جهانی است و لذا امیدواریم این یادواره بنحو باشکوه در موعد مقرر در مهریز برگزار شود .


رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 3.0 stars out of 5.

 

پرتال جامع امام خميني (ره)

پرتال جامع امام خميني (ره)

پايگاه اطلاع رساني مقام معظم رهبري

پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري

پرتال جامع امام خميني (ره)

يزدخبر

حاشيه

پايگاه اطلاع رساني دولت

پرتال وزارت كشور

پرتال استانداريحاشيه