امام جمعه مهريز:

آشنایی جوانان با دستاوردهای انقلاب اسلامی


امام جمعه مهریز اظهار داشت : مسئولان نسل جوان جامعه را بیشتر در جریان خدمات و دستاورد‌های انقلاب قرار دهند.

امام جمعه مهریز اظهار داشت : مسئولان نسل جوان جامعه را بیشتر در جریان خدمات و دستاورد‌های انقلاب قرار دهند.

حجت الاسلام عبدالرضا محی الدینی امام جمعه شهرستان مهریز در جلسه هماهنگی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در مهریز اظهار داشت : جشن‌های سالگرد پیروزی انقلاب باید مردمی و با مشارکت همه دستگاه ها برگزار شود، مسئولان هم با ارائه گزارش و بیان عملکرد موثر و موفق، نسل جوان جامعه را بیشتر در جریان خدمات و دستاورد‌های نظام قرار دهند.

امام جمعه مهریز با اشاره به اینکه انقلاب اسلامي  به رغم دشمنی های استکبار جهانی خدمات زیادی را در بخش های مختلف به مردم ارائه کرد،  افزود: برنامه ها باید دقیق ، شفاف و همراه با رعایت موازین دینی و متنوع برگزار شود.
 

حجت الاسلام عبدالرضا محی الدینی بيان داشت : برنامه های بزرگداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی باید مردمی ، جدید و جذاب ، فراجناحی ، به دور از موازی کاری و در برگیرنده بیان ثمرات نظام به مردم و جوانان باشد.

وی با اشاره به اینکه  جشن انقلاب اسلامی با ایام فاطمیه تقارن دارد، افزود:  باید حرمت این ایام حفظ و مسائل دینی و معنوی دقیق دیده شود.

 امام جمعه مهریز با اشاره به اینکه  چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی نماد بصیرت ملت ایران است افزود: در بزرگداشت این جشن انقلاب سخنرانی‌ها، تخفیفات و امتیازات ویژه‌ای برای همشهریان از سوی دستگا‌های دولتی در نظر گرفته شده امیدواریم از سوی رسانه  این جشن با شکوه  به نحو احسنت پوشش داده شود.

وی افزود:  بصیرت  و حضور حداکثری ملت در نهم دی ماه پیوند عمیق مردم با ولایت است.
آدرس کوتاه :