از پزشکان مهریزی تجلیل شد

از پزشکان مهریزی تجلیل شد


به مناسبت بزرگداشت زاد روز ابن سینا و روز پزشک همایش تجلیل از 60 پزشك بیمارستان فاطمه الزهرا(س) شهرستان مهریز برگزار شد.
از پزشکان مهریزی تجلیل شد
ابتدا دکتر مسعود شریفی مدیر شبکه بهداشت ودرمان مهریز ضمن عرض خیرمقدم با حضار با اشاره به پیشرفت بخش سلامت در مهریز گفت:  خوشبختانه در این شهرستان هم در بخش درمان و هم پیشگیری موفقیت خوبی حاصل شده است که  این مهم جز با همکاری پزشکان مقدور نبوده است.
دکتر وفایی نسب معاون امور درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد  از شهرستان مهریز به عنوان شهرستانی فعال در بخش سلامت یاد نمود و گفت:بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا مهریز از بیمارستانهای موفق استان یزد محسوب می شود که این نتیجه تلاش شبانه روزی پزشکان، مدیریت و کارکنان بیمارستان می باشد.
فرماندار مهریز هم در این همایش با تبریک روز پزشک به نقش ماه مبارک رمضان در مسائل پزشکی اشاره کرد و گفت:
 انسان فطرتا به گونه ای است که اگر هو و هوسها و محیطهای بیرونی بر او اثر نگذارد می تواند به اوج کمالی که هدف خداوند است و همان خلیفه اللهی است می تواند برسد.
احمد علی زارعزاده منشا بسیاری از بیماریهای موجود در جامعه را عدم رعایت نظم عنوان نمود و ماه مبارک رمضان را بهترین وسیله برای رعایت نظم و رسیدن به اوج کمال ذکر نمود.
وی در پایان داشتن نیت الهی را باعث کسب اجر و ثواب مضاعف ذکر نمود و گفت خوشبختانه این نیت در پزشکان شهرستان مشاهده می شود.
در پایان این همایش با اهداء لوح تقدیر و هدایایی از پزشکان و کارمندان آزاده شبکه بهداشت و درمان مهریز، خانواده های پزشکان شهید و متوفی و اولین پزشک متخصص شهرستان تقدیر شد.
آدرس کوتاه :