اختتامیه کلاس های تابستانی طرح اوقاف فراغت در مهریز برگزار شد

اختتامیه کلاس های تابستانی طرح اوقاف فراغت در مهریز برگزار شد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، اختتامیه کلاس های تابستانی طرح اوقاف فراغت در مهریز با حضور مسئولین شهرستان و اقشار مختلف مردم و شرکت کنندگان در این طرح ها برگزار شد. اجرای گروه سرود، شعرخوانی، ارائه گزارش عملکرد و اهدای جوایز به برگزیدگان کلاس های طرح اوقات فراغت از جمله برنامه های این مراسم بود. در پایان این مراسم نیز اختتامیه مسابقات فوتسال جام اعیاد شعبانیه در مهریز برگزار و جوایز این مسابقات به تیم های برتر اهدا شد. گفتنی است این مسابقات در دو رده سنی نونهالان و نوجوانان در سالن ورزشی امام رضا(ع) برگزار و در رده سنی نونهالان 8 تیم شرکت داشتند که در پایان تیم شاهد مزویرآباد به مقام قهرمانی و تیم های فاطمیه نوین و شهدای خورمیز به ترتیب مقام های دوم و سوم را کسب کردند. در رده سنی جوانان هم در 10 تیم حضور داشتند که تیم های شاهد مزویراباد، نشاط و شادروان حسین زارع بیدکی به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند. گفتنی است کانون فرهنگی علامه مجلسی، محله سرحوض مزویرآباد برگزار کننده این مسابقات بود.  
اختتامیه کلاس های تابستانی طرح اوقاف فراغت در مهریز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، اختتامیه کلاس های تابستانی طرح اوقاف فراغت در مهریز با حضور مسئولین شهرستان و اقشار مختلف مردم و شرکت کنندگان در این طرح ها برگزار شد.
اجرای گروه سرود، شعرخوانی، ارائه گزارش عملکرد و اهدای جوایز به برگزیدگان کلاس های طرح اوقات فراغت از جمله برنامه های این مراسم بود.
در پایان این مراسم نیز اختتامیه مسابقات فوتسال جام اعیاد شعبانیه در مهریز برگزار و جوایز این مسابقات به تیم های برتر اهدا شد.
گفتنی است این مسابقات در دو رده سنی نونهالان و نوجوانان در سالن ورزشی امام رضا(ع) برگزار و
در رده سنی نونهالان 8 تیم شرکت داشتند که در پایان تیم شاهد مزویرآباد به مقام قهرمانی و تیم های فاطمیه نوین و شهدای خورمیز به ترتیب مقام های دوم و سوم را کسب کردند.
در رده سنی جوانان هم در 10 تیم حضور داشتند که تیم های شاهد مزویراباد، نشاط و شادروان حسین زارع بیدکی به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.
گفتنی است کانون فرهنگی علامه مجلسی، محله سرحوض مزویرآباد برگزار کننده این مسابقات بود.

 

آدرس کوتاه :