به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی:

اجرای طرح سپاس در مهریز+ فیلم


دیدار از خانواده ایثارگران مهریز ودلجویی از آنها از جمله اهداف این طرح اعلام شد .

دیدار از خانواده ایثارگران مهریز ودلجویی از آنها از جمله اهداف این طرح اعلام شد .

به گزارش روابط عمومي فرماداري مهريز به نقل از خبرنگار صداوسيماي مهريز:مدیر کل بیناد شهید وامور ایثارگران استان یزد گفت:به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی سرکشی از خانواده شهدا وایثارگران مهریزی در قالب طرح سپاس اجرا شد.
ابراهیمی افزود: این طرح در قالب 10 کاروان برای  دیدار 40خانواده شهدا و ایثار گر مهریزی انجام گرفت وسرکشی توسط  مدیران و مسئولان استانی انجام می شود که به سرکشی و دیدار با خانواده شهدا می روند و این کار به صورت هفتگی انجام می شود و در 4مناسبت مهم سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر ،هفته دفاع مقدس ، هفته بسیج و فجر انقلاب در قالب اکیپ های مختلف صورت می گیرد. 
حجت الاسلام محی الدینی امام جمعه مهریز نیز  بر نقش و جایگاه بی‌بدیل شهدا و ایثارگران انقلاب اسلامی در پیروزی، تثبیت، حفظ نظام اسلامی و صبر و مقاومت خانواده‌های آنان در تاریخ انقلاب تاکید کرد و گفت: خانواده شهدا و ایثارگران به عنوان وارثان اصلی انقلاب اسلامی نقش‌ به سزایی در حفظ ارزش‌ها و تداوم راه امام راحل (ره ) و شهدا دارند.

گفتني در اين ديدارمحمد زارع معاون فرماندار ،فرمانده ناحيه مقاومت بسيج مهريز و همچنين رييس بنياد شهيد شهرستان و برخي از مسئولان حضور داشتند .
آدرس کوتاه :