اتش سوزی در یک واحد گاوداری در مهریز با تلاش 7 ساعته و هفت تانکر آب مهار شد

اتش سوزی در یک واحد گاوداری در مهریز با تلاش 7 ساعته و هفت تانکر آب مهار شد


آتش سوزی در یک واحد گاوداری در مهریز وبا تلاش 7 ساعته و هفت تانکر آب مهار شد   به گزارش رئیس اتش نشانی مهریز : یک واحد گاو داری در مجاورت تپه تفریحی کوهریگ در شهرستان مهریز که در ساعت سه بامداد روز دوشنبه طعمه حریق شده بود با تلاش 7 ساعته پرسنل اتش نشانی مهریز مهار شد.   محسن بهاری   رئیس سازمان اتش نشانی شهرستان مهریزعنوان کرد .   با توجه به اطلاع رسانی مردم در ساعت 3 بامداد دوشنبه   مبنی بر ایجاد اتش سوزی در یک گاو داری در منطقه تفریحی کوهریگ پرسنل اتش نشانی به محل مذکور عزیمت نموده ولی به علت بزرگی اتش سوزی پرسنل اتش نشانی نتوانستند در اقدام   به مهار اتش کنند. بهاری افزود : علت بزرگی اتش وجود بیش از 20 تن علوفه خشک در این گاوداری بوده است که این. اتش نشانان را به دردسر بزرگی انداخت و باعث شد این اتش در تلاشی 7 ساعته و با استفاده از تمام امکانات و با استفاده از 7 تانکر آب مهار این آتش سوزی را مهار کنند. بهاری علت اصلی اتش سوزی را روشن بودن اتش در اطراف این گاوداری ذکر کرد وگفت میزان خسارتی که به این گاوداری وارد شده است هنوز مشخص نشده است. شایان ذکر است مهار این اتش به علت صعب العبور بودن ان خساراتی را نیز به وسائل نقلیه اتش نشانی مهریز وارد کرده است . 
اتش سوزی در یک واحد گاوداری در مهریز با تلاش 7 ساعته و هفت تانکر آب مهار شد

آتش سوزی در یک واحد گاوداری در مهریز وبا تلاش 7 ساعته و هفت تانکر آب مهار شد  

به گزارش رئیس اتش نشانی مهریز : یک واحد گاو داری در مجاورت تپه تفریحی کوهریگ در شهرستان مهریز که در ساعت سه بامداد روز دوشنبه طعمه حریق شده بود با تلاش 7 ساعته پرسنل اتش نشانی مهریز مهار شد.

  محسن بهاری  رئیس سازمان اتش نشانی شهرستان مهریزعنوان کرد .

 با توجه به اطلاع رسانی مردم در ساعت 3 بامداد دوشنبه  مبنی بر ایجاد اتش سوزی در یک گاو داری در منطقه تفریحی کوهریگ پرسنل اتش نشانی به محل مذکور عزیمت نموده ولی به علت بزرگی اتش سوزی پرسنل اتش نشانی نتوانستند در اقدام  به مهار اتش کنند.

بهاری افزود : علت بزرگی اتش وجود بیش از 20 تن علوفه خشک در این گاوداری بوده است که این. اتش نشانان را به دردسر بزرگی انداخت و باعث شد این اتش در تلاشی 7 ساعته و با استفاده از تمام امکانات و با استفاده از 7 تانکر آب مهار این آتش سوزی را مهار کنند.

بهاری علت اصلی اتش سوزی را روشن بودن اتش در اطراف این گاوداری ذکر کرد وگفت میزان خسارتی که به این گاوداری وارد شده است هنوز مشخص نشده است.

شایان ذکر است مهار این اتش به علت صعب العبور بودن ان خساراتی را نیز به وسائل نقلیه اتش نشانی مهریز وارد کرده است

آدرس کوتاه :