نشست خبري فرماندار مهريز با اصحاب رسانه

شناسه : 4745188

نشست خبري فرماندار مهريز با اصحاب خبري در محل فرمانداري مهريز برگزار شد .

سید محمد رستگاریˈ  در نشست  با خبرنگاران ایرنا ،صداوسیما ،یزدفردا،پانا ،سایتهای خبری ونشریات این شهرستان با بیان این مطلب افزود: دولت و نظام از هر اقدامی برای افزایش فعالیت خبرنگاران و انعکاس مسائل مختلف حمایت می کند.

وی ادامه داد: خبرنگاران باید با رعایت مصالح و منافع عمومی مردم و شهرستان آزادانه و شفاف نسبت به انعکاس اخبار، گزارشات و مشکلات مردم بیش از گذشته فعالیت کنند.

فرماندار مهریز با بیان اینکه در مهریز زمینه های بسیار خوبی در عرصه خبر و گزارش وجود دارد و مردم خواستار انعکاس به موقع ،دقیق و صحیح آنها می باشد ، خواستار تلاش بیشتر خبرنگاران شد.

رستگاری با قدردانی از فعالیت خبرنگاران مهریز اظهار داشت :  خوشبختانه فضای خوبی در حوزه خبر و تعامل بین مدیران دستگاه های اجرایی و خبرنگاران وجود دارد وبا توجه به شعار دولت تدبیر وامید(شفافیت وپاسخگو بودن مسئولین ) باید این زمینه تقویت شود.

وی گفت: مردم می خواهند بدانند در شهرشان چه می گذرد ومسئولان چه کارهایی انجام می دهند و لذا این وظیفه خبرنگاران است که صادقانه و شفاف نسبت به انعکاس مسائل اقدام کنند.در پایان این نشست خبري، خبرنگاران شهرستان مهریز به طرح نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.