قدرداني فرماندار مهریز از حضور حماسي مردم در راهپيمايي روز قدس

شناسه : 5040404

فرماندار مهریز سید محمد رستگاری با صدور پیامی از حضور گسترده و پرشور مردم ولایت‌مدار، شهید پرور و همیشه در صحنه شهرستان مهریز در راهپیمایی روز جهانی قدس تشکروقدردانی کرد.

فرماندار شهرستان مهریز اظهار داشت: مردم انقلابی شهرستان مهریز و ایران اسلامی همه ساله به شکرانه نعمت الهی و توفیق حضور با شکوه در راهپیمایی روز جهانی قدس، عشق خود را به انقلاب اسلامی به نمایش می‌گذارند و پاسخی دندان‌شکن به هجمه‌های دشمنان کوردل، به‌ویژه آمریکا و صهیونیست می‌دهند.

وی تصریح کرد: به یقین اجتماع بزرگ و با عظمت مردم شریف شهرستان مهریزهمگام با ملت عزیز ایران در راهپیمایی روز جهانی قدس بر همگان ثابت کرد که ملت شریف ایران همچنان پشتیبان ولایت فقیه بوده و خواهند بود.

نماینده عالی دولت در شهرستان مهریز خاطرنشان کرد: از خلق حماسه شکوه و عظمت اقشار مختلف مردم بیدار و همیشه در صحنه شهرستان به خصوص علما و روحانیون، دانشجویان و دانش‌آموزان، اساتید و فرهنگیان، اصناف و بازاریان، اصحاب رسانه و خبرنگاران و خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، دستگاههاي اجرايي و نيز مسئولان سخت کوش و پرتلاش شهرستان تقدیر و تشکر کرده و قدوم پر مهر مردم مؤمن و روزه‌دار را برای حضور گسترده و پر شور در راهپیمایی روز جهانی قدس ارج می‌نهیم.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.