فرماندار مهریز گفت: صاحبان بنگاه های املاک در چارجوب مقررات دولت و در راستای خدمت به مردم فعالیت کنند، وظایف خود را دقیق انجام دهند و قیمت املاک و اجاره بهای منازل قانونمند شود.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري مهريز اولين جلسه بررسي و پايش مشكلات صنف املاك مهريز با حضور فرماندار، دادستان و جمعي از مسئولين شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداري مهريز برگزار شد.
 

فرماندار مهريز افزود: رعایت مقررات توسط متولیان بنگاهای املاک به نفع مردم، منطقه و فعالان این بخش است و از بسیاری آسیب ها و ناهنجاری های اجتماعی جلوگیری می کند.

رضا زارع زاده با اشاره به اینکه قیمت اجاره بها و املاک در این شهرستان نسبت به گذشته افزایش یافته ادامه داد: قیمت املاک و اجاره بها باید منطقی و کارشناسی شده انجام شود و نباید نرخ ها بدون مقررات افزایش یابد.

وي اظهار داشت: رعایت مقررات شهرسازی، کنترل قیمت ها در خرید و فروش املاک و اجاره بهای منازل و همکاری با مسئولان با رعایت مقررات باید مدنظر بنگاه ها قرار گیرد.

زارع زاده مهریزی بیان داشت: اجاره دادن املاک و خرید و فروش با اتباع بیگانه موضوع مهمی است که صاحبان املاک و همچنین بنگاه ها باید دقیق مقررات را رعایت کنند تا مشکلی به وجود نیاید.

وی گفت: اگر همه مردم و بنگاه ها به قانون احترام بگذارند نفع آن نصیب همگان می شود و با ارآمش و آسایش می توان در شهر زندگی کرد.

در این نشست نظارت و کنترل بر نحوه فعالیت بنگاه ها، رعایت مقررات در خرید و فروش، داشتن کارشناس حقوقی و توجه به حفظ باغ شهر ماندن مهریز مورد تاکید قرار گرفت.

شهرستان مهریز داراي  ۶۰ بنگاه املاک مي باشد.


آدرس کوتاه :