به گزارش روابط عمومي فرمانداري مهريز همزمان با ماه مبارك رمضان كمپين نذر من با حضور فرماندار ، امام جمعه و جمعي از مسئولين و خيرين شهرستان در مجموعه هفت شهر مهريز با هنكاري صدا و سيماي استان برگزار شد.

رضا زارع زاده فرماندار مهریز دضمن قدرداني  از بزرگواری و سخاوت مردم مهریز افزود: یکی از برنامه‌های فرمانداری مهریز ساماندهی تشکل‌های غیردولتی خیرین شهرستان است تا در پروژه‌های مختلف فرهنگی، اقتصادی، آموزشی مشارکت داشته باشند و با حمایت آنان بسیاری از پروژه‌های معوق سامان یابد.

حجت‌الاسلام محی‌الدینی همچنين با اشاره به کمپین «نذر من» در ایام مبارک رمضان خاطرنشان کرد: خداوند در قرآن از نیکوکاران یادکرده است و تجلیل از نیکوکاران و خیران کار شایسته و پسندیده‌ای است.

امام‌جمعه مهریز ضمن دعوت از خیرین و نیکوکاران این شهرستان برای پیوستن به کمپین «نذر من» گفت: کمک به فقرا و نیازمندان امر پسندیده‌ای است و دستگیری از آنان در ماه مبارک رمضان ثوابی دوچندان دارد.

در این مراسم، از تعدادی از خیرین شهرستان تجلیل شد و فرماندار مهریز، مبلغ 20 میلیون ریال، امام‌جمعه مبلغ 10 میلیون ریال و خیرین حاضر در مراسم نیز بسته‌های غذایی و مبالغی را اهدا کردند؛ همچنین از پیراهن حمید بهزادپور، دروازه بان تیم ملی فوتبال ساحلی رونمایی شد تا به مزایده گذاشته شود و درآمد حاصل از آن صرف کمک به نیازمندان شهرستان شود.

 
آدرس کوتاه :