نمایشگر یک مطلباذان صبح 05:31
طلوع آفتاب 06:53
اذان ظهر 12:59
غروب آفتاب 19:05
اذان مغرب 19:22
نیمه شب 00:19

 

  وضعیت آب و هوای شهرستان مهریز

Image result for ‫عکس گزارش هواشناسی‬‎

« بازگشت

نشست مسئولان شهرستان مهریز با مدیر کل راه و شهرسازی استان یزد


در نشستی که  با حضور امام جمعه، فرماندار، شهردار، بخشدار و اعضای شورای شهر شهرستان مهریز با دکتر محمدرضا نقصان محمدی مدیر کل راه و شهرسازی استان یزد برگزارشد  به مشکلات آن شهرستان در حوزه راه وشهرسازی رسیدگی شد .

 به گزارش روابط عمومي فرمانداري مهريز ونقل از اداره راه وشهرسازي استان، مدیر کل راه وشهرسازی استان در این نشست که با هدف بررسی مشکلات شهرستان مهریز برگزار شد. درخواست های مختلفی در حوزه های مسکن، تامین زمین، موارد مربوط به راهسازی از سوی فرماندار این شهرستان  مطرح ومورد بررسی  قرار گرفت.

سيد محمدرستگاری، فرماندار شهرستان مهریز در این نشست ضمن تسلیت ایام عزاداری ماه محرم و گرامیداشت هفته دفاع مقدس با اشاره به نیازهای این شهرستان در خصوص تامین مسکن اقشار نیازمند و همچنین تامین زمین جهت اجرای طرح های عمرانی شهر،موضوع اصلاح دوربرگردان ورودی شهرستان و رفع نواقص این طرح نیز را مورد تاکید قرار داد و خواستار توجه بیشتر به این شهرستان  شد.

در ادامه این نشست، دکتر نقصان محمدی، مدیرکل راه و شهرسازی استان نیز ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین و تسلیت ماه محرم و گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره رشادتهای شهداء، جانبازان و ایثارگران 8 سال دفاع مقدس به جایگاه ویژه  شهرستان مهریز در استان پرداخت و افزود: مهریز یکی از باغ شهرهای مهم استان است که علاقمندیم تمامی مشکلات مطرح شده را در اسرع وقت پیگیری و تمامی آنها را حل و فصل نماییم.

مدیرکل راه وشهرسازی  استان درادامه باتاکید برطرح جامع شهرمهریزخاطرنشان : طرح جامع این شهربا توجه به اختلاف نظرهای کارشناسی که وجود داشت با تاکید برتائید نظرات استان، دردستورکارکمیته فنی شورای عالی معماری شهرسازی قرار گرفته و پیگیر هستیم تا به زودی رسما از طریق مراجع ذیصلاح ابلاغ شود.

وی با اشاره به کمبود زمین در شهرستان افزود: موضوع درخواست زمین و تامین مسکن شهرستان از طریق بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و پیگیری همکاران ما در حوزه املاک و حقوقی این اداره کل انشالله به نتیجه خواهیم رساند وی به مدیر املاک و حقوقی این اداره کل ماموریت داد تا درخواست های شهرستان  را مورد رسیدگی قراردهد .


 

   

 

آدرس: مهريز،بلوارهفتم تير، فرمانداری شهرستان مهریز

کدپستی:8981934965

 

شماره تماس3-32522001-035

 

پست الكترونيك: info@mehriz.gov.ir

 

 

نمایشگر یک مطلب


گزارش تصويري ،بازدید فرماندار مهریز و اعضای ستاد خدمات سفر شهرستان از ستاد مرکزی اسکان میهمانان نوروزی شهرستان
گزارش تصويري ،بازدید فرماندار مهریز و اعضای ستاد خدمات سفر شهرستان از ستاد مرکزی اسکان میهمانان نوروزی شهرستان
بازدید فرماندار مهریز و اعضای ستاد خدمات سفر شهرستان از ستاد مرکزی اسکان میهمانان نوروزی شهرستان در دبیرستان نمونه ابن سینا و دبستان پروین اعتصامی
خدمات رسانی مطلوب دستگاه‎‎های اجرایی مهریز به مسافران نوروزی
فرماندار مهریز در شورای اداری شهرستان تاکید کرد:
خدمات رسانی مطلوب دستگاه‎‎های اجرایی مهریز به مسافران نوروزی
فرماندار مهریز بر خدمات‏‏ رسانی مطلوب تمام دستگاه‏‏های اجرایی به مسافران نوروزی با استفاده از همه ظرفیت ‎‎ ها و پتانسیل ‎ های شهرستان تاکید کرد.
مسوولان برای تنویر افکار عمومی همواره انتقاد پذیر و در برابر سئوال خبرنگاران پاسخگو باشند.
مسوولان برای تنویر افکار عمومی همواره انتقاد پذیر و در برابر سئوال خبرنگاران پاسخگو باشند.
فرماندار مهریز گفت: مسوولان برای تنویر افکار عمومی همواره انتقاد پذیر و در برابر سئوال خبرنگاران پاسخگو باشند.
نمایش 1 - 6 از 370 نتیجه
آیتم در هر صفحه 6
از 62