اذان صبح 05:18
طلوع آفتاب 06:40
اذان ظهر 12:45
غروب آفتاب 18:49
اذان مغرب 19:06
نیمه شب 00:05

 

وضعیت آب و هوای شهرستان مهریز

Image result for ‫عکس گزارش هواشناسی‬‎

« بازگشت

نشست صمیمانه اصحاب فرهنگ و هنر شهرستان مهریز با نماینده مردم مهریز در مجلس شورای اسلامی


نشست صمیمانه اصحاب فرهنگ و هنر مهریز با محمد رضا صباغیان نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی با حضور مدیران موسسات قرآنی، انجمن های فرهنگی و هنری و پیسکسوتان عرصه فرهنگ و هنر شهرستان با موضوع مسائل و مشکلات این حوزه  در سالن کنفرانس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد. 

به گزارش روابط عمومی فرمانداري مهريزبه نقل از  اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مهریز،در ابتدای این نشست سید رضا آقایی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن ارئه گزارشی از وضعیت فرهنگ و هنر شهرستان و همچنین فعالیتها و اقدامات صورت گرفته گفت: با توجه به ظرفیت های خوب شهرستان مهریز در زمینه فرهنگ و هنر امیدواریم با حمایت بیشتر مسئولین شاهد ارتقای فعالیت این حوزه باشیم . 
آقایی کمبود فضا و اعتبارات فرهنگی ، نبود سالن پلاتو در شهرستان مهریز ، عدم وجود صندوق حمایت از هنرمندان و عدم حمایت مادی و معنوی از هنرمندان مهریزی را مهم ترین مشکلات حوزه فرهنگ و هنر شهرستان برشمرد . 
در ادامه در ادامه مسئولین موسسات قرانی و انجمنهای فرهنگی و هنری شهرستان مسائل و مشکلات راه فعالیت خود را به همراه پیشنهاداتی جهت رفع این موانع مطرح نمودند. 
در پایان نماینده مردم مهریز در مجلس شورا ضمن تاکید بر اهمیت نقش فرهنگ بر ساختار جامعه ولزوم صرف هزینه مادی و معنوی در این راه گفت: دولت و مسئولان اجرایی برای حل مسائل و مشکلات هنرمندان از هیچ کوششی دریغ نمی کنند و مطالبات فعالان عرصه فرهنگ و هنر باید همواره دغدغه مسئولان باشد . 
صباغیان با اشاره به نقش مهم هنر در ترویج ارزش های معنوی و انسانی و اصلاح فرهنگ های نادرست از هنرمندان شهرستان خواست تا هنر خود را در راه اصلاح جامعه به کار گیرند. 
وی به اهمیت راه اندازی تشکل های صنفی مردم نهاد در حوزه فرهنگ و هنر برای پیگیری مطالبات این قشر تاکید کرد و گفت: وجود این تشکل ها در رسیدگی به نیازهای جامعه هدف موثر است. 
حمایت از فعالیتهای موسسات و انجمن های فرهنگی هنری شهرستان، مساعدت در احداث سالن پلاتو، توسعه و تجهیز دفاتر انجمن های فرهنگی و هنری ، ایجاد صندوق حمایت از هنرمندان و کسر مالیات شرکتهای صنعتی حامی فعالیتهای فرهنگی و هنری مهم ترین مباحث مطرح شده در این جلسه بود .

 

   

 

آدرس: مهريز،بلوارهفتم تير، فرمانداری شهرستان مهریز

کدپستی:8981934965

 

شماره تماس3-32522001-035

 

پست الكترونيك: info@mehriz.gov.ir

 

 

نمایشگر یک مطلب


وزیر بهداشت از طرح‌های نیمه‌تمام بیمارستان مهریز بازدید کرد
وزیر بهداشت از طرح‌های نیمه‌تمام بیمارستان مهریز بازدید کرد
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی عصر روز پنجشنبه با حضور در مهریز از چند طرح خیری نیمه‌تمام در دست‌ساخت بیمارستان فاطمه الزهرا(س) این شهرستان بازدید کرد.
نماز جماعت ظهر عاشورا در مهریز برگزار شد
نماز جماعت ظهر عاشورا در مهریز برگزار شد
نماز جماعت ظهر عاشورا در مهریز بعد از عزاداری و نوحه‌سرایی در شهادت امام حسین (ع)، اقامه شد.
جلسه شورای کشاورزی شهرستان مهریز برگزار شد
جلسه شورای کشاورزی شهرستان مهریز برگزار شد
جلسه شوراي كشاورزي به رياست فرماندارمهريز و حضورمعاونتهای سازمان جهادکشاورزی و مدیريت جهادکشاورزی و اعضا ي اين شورا در محل فرمانداری مهريز تشکیل گردید .
ديدار فرماندار مهريز با مدير كل نوسازي و تجهيز مدارس استان
در آستانه بازگشایی مدارس صورت گرفت:
ديدار فرماندار مهريز با مدير كل نوسازي و تجهيز مدارس استان
فرماندار مهريز به همراه بخشدار بخش مركزي ومدير آموزش و پرورش مهريز با مدير كل نوسازي و تجهير مدارس استان يزد ديدار و گفتگو كردند .
نمایش 1 - 6 از 604 نتیجه
آیتم در هر صفحه 6
از 101