اذان صبح 05:18
طلوع آفتاب 06:40
اذان ظهر 12:45
غروب آفتاب 18:49
اذان مغرب 19:06
نیمه شب 00:05

 

وضعیت آب و هوای شهرستان مهریز

Image result for ‫عکس گزارش هواشناسی‬‎

« بازگشت

فعالیت عمرانی در کاهش مهاجرت از روستاها موثر است


محمدرضا صباغیان بافقی  در جلسه بررسی مسائل و مشکلات عمران روستاهای شهرستان مهریز با اشاره به اینکه دولت تاکنون کارهای خوبی در این ارتباط انجام داده است، بر ضرورت تداوم آن با همکاری مردم تاکید کرد.
وی اضافه کرد: اجرای طرح های هادی روستایی و مسکن روستایی باید در این حوزه انتخابیه بیشتر پیگیری شود.
این نماینده مجلس ادامه داد: دهیاران و اعضای شوراها باید در کنار دستگاه های مرتبط به خصوص بنیاد مسکن برای تسریع در انجام برنامه های عمرانی و خدمات رسانی به مردم تلاش کنند .
نماینده مردم شهرستان های مهریز، بافق، بهاباد، خاتم و ابرکوه در مجلس یادآور شد: تامین زمین مورد نیاز جوانان در روستاها و تامین مسکن این قشر نقش مهمی در کاهش میزان مهاجرت به شهرها مختلف خصوصا مرکز استان یزد دارد.
صباغیان از بخشداری مهریز برای رسیدگی بیشتر به عمران روستاها و تامین نظر مردم و جوانان به عنوان یک کار مهم یاد کرد و پیگیری آن را خواستار شد.
همچنین مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی یزد گفت: به برکت پیروزی انقلاب این نهاد با همکاری دستگاه ها و همراهی مردم تاکنون کارهای خوبی در روستاها انجام داده است.
علیرضا قربانی افزود: اجرای طرح هادی، واگذاری زمین، ساخت مسکن و ارائه تسهیلات برای بازسازی منازل و همکاری با دستگاه های مختلف و بخشداری ها برای انجام برنامه های عمرانی انجام شده است.
وی تصریح کرد: برای اجرای سیاست های دولت در روستاها به همکاری تمام بخش ها و پیگیری بخشداری ها و دهیاران نیاز است که تاکنون اقداماتی انجام شد و این کارها ادامه دارد.
قربانی ابراز امیدواری کرد، بنیاد مسکن بتواند وظایف خود را در روستاها در ارائه خدمت به مردم و جوانان با همکاری شوراها و دهیاران بهتر و بیشتر انجام دهد.
همچنین بخشدار مرکزی مهریز گفت: تعامل خوبی بین بخشداری و دهیاران شهرستان با بنیاد مسکن در انجام طرح های عمرانی روستاها و طرح های هادی روستایی وجود دارد.
مهدی دهقان زاده افزود: تامین زمین مورد نیاز برای ساخت مسکن جوانان، بازسازی منازل روستایی و همکاری در انجام طرح های عمرانی در کنار فعالیت های فرهنگی محور فعالیت مجموعه بخشداری است.
از جمعیت 50 هزار نفری مهریز 65 درصد در دهستان های ارنان، تنگچنار، بهادران، میانکوه و خورمیزات زندگی می کنند و بقیه در مرکز شهرستان سکونت دارند.


 

   

 

آدرس: مهريز،بلوارهفتم تير، فرمانداری شهرستان مهریز

کدپستی:8981934965

 

شماره تماس3-32522001-035

 

پست الكترونيك: info@mehriz.gov.ir

 

 

نمایشگر یک مطلب


وزیر بهداشت از طرح‌های نیمه‌تمام بیمارستان مهریز بازدید کرد
وزیر بهداشت از طرح‌های نیمه‌تمام بیمارستان مهریز بازدید کرد
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی عصر روز پنجشنبه با حضور در مهریز از چند طرح خیری نیمه‌تمام در دست‌ساخت بیمارستان فاطمه الزهرا(س) این شهرستان بازدید کرد.
نماز جماعت ظهر عاشورا در مهریز برگزار شد
نماز جماعت ظهر عاشورا در مهریز برگزار شد
نماز جماعت ظهر عاشورا در مهریز بعد از عزاداری و نوحه‌سرایی در شهادت امام حسین (ع)، اقامه شد.
جلسه شورای کشاورزی شهرستان مهریز برگزار شد
جلسه شورای کشاورزی شهرستان مهریز برگزار شد
جلسه شوراي كشاورزي به رياست فرماندارمهريز و حضورمعاونتهای سازمان جهادکشاورزی و مدیريت جهادکشاورزی و اعضا ي اين شورا در محل فرمانداری مهريز تشکیل گردید .
ديدار فرماندار مهريز با مدير كل نوسازي و تجهيز مدارس استان
در آستانه بازگشایی مدارس صورت گرفت:
ديدار فرماندار مهريز با مدير كل نوسازي و تجهيز مدارس استان
فرماندار مهريز به همراه بخشدار بخش مركزي ومدير آموزش و پرورش مهريز با مدير كل نوسازي و تجهير مدارس استان يزد ديدار و گفتگو كردند .
نمایش 1 - 6 از 604 نتیجه
آیتم در هر صفحه 6
از 101