اذان صبح 04:19
طلوع آفتاب 05:41
اذان ظهر 11:45
غروب آفتاب 17:48
اذان مغرب 18:04
نیمه شب 23:05

 

وضعیت آب و هوای شهرستان مهریز

Image result for ‫عکس گزارش هواشناسی‬‎

« بازگشت

سومين نشست شورای هماهنگی روابط عمومی فرمانداري هاي استان يزدبرگزار شد


سومين نشست شورای هماهنگی روابط عمومی فرمانداري هاي استان یزد در سال جاری به میزبانی فرمانداري شهرستان مهريز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداري مهريز، سومين نشست شورای هماهنگی روابط عمومی فرمانداري هاي استان یزدبا حضورفرماندار مهريز، مدير كل روابط عمومي استانداری،بخشدار مركزي شهرستان ، اعضای شورا و مدیران و کارشناسان روابط عمومی فرمانداريهاي استان در سالن شهيد رجايي فرمانداري مهريزبرگزار شد.
در اين نشست مدیرکل روابط عمومی استانداری یزد گفت:سومین نشست روابط عمومی فرمانداری های استان یزد در مهریز برگزار شد و این نشست از سال جاری به شکل جدید احیاء شده وهربار به میزبانی یکی از شهرستان های استان برگزار می شود
علی صالحی افزود: در این نشست ها کلاس های آموزشی لحاظ می شود تا بتوانند مسئولان روابط عمومی آموزه های خود را بروز رسانی کنند.
وی یادآور شد : جایگاه روابط عمومی ها در دنیای امروز بسیار حساس است.لذا این حساسیت ایجاب می کند تا اطلاعات افراد ی که در این مجموعه ها فعالیت می کنند نیز بروز باشد و در همین راستا برگزاری دوره های آموزشی بسیار مفیدخواهد بود و باعث افزایش توانمدیهای روابط عمومی ها و پیشرفت امور خواهد شد.
فرماندار شهرستان مهریز در این نشست نيزروابط عمومی ها را گامی مهم و موثر در افزایش ارتباط و همکاری بیشتر فرمانداری ها برشمرد و گفت:امروزه یکی از مهمترین و حساس ترین وظایف روابط عمومی ها در بعد برون سازمانی برقراری ارتباطی صحیح و اندیشمندانه برپایه عقل و خرد با رسانه های جمعی،مردم و افکار عمومی است
سید محمد رستگاری افزود:تعامل و همکاری تنگاتنگ میان روابط عمومی ها و رسانه های جمعی می تواند نقش موثری در شناساندن فعالیت ها و اقدامات دستگاه های اجرایی و خدمات رسان به مردم داشته باشد و با توجه به رویکرد دولت که دولتی پاسخگو می باشد روابط عمومی از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.
گفتني است در اين نشست  از طرف استاندار يزد از فعاليتها ي ارزشمند و تلاش هاي موثرروابط عمومي  فرمانداريهاي استان  با اهداي لوح  سپاس تقدير و تشكر بعمل آمد .

 

   

 

آدرس: مهريز،بلوارهفتم تير، فرمانداری شهرستان مهریز

کدپستی:8981934965

 

شماره تماس3-32522001-035

 

پست الكترونيك: info@mehriz.gov.ir

 

 

نمایشگر یک مطلب


وزیر بهداشت از طرح‌های نیمه‌تمام بیمارستان مهریز بازدید کرد
وزیر بهداشت از طرح‌های نیمه‌تمام بیمارستان مهریز بازدید کرد
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی عصر روز پنجشنبه با حضور در مهریز از چند طرح خیری نیمه‌تمام در دست‌ساخت بیمارستان فاطمه الزهرا(س) این شهرستان بازدید کرد.
نماز جماعت ظهر عاشورا در مهریز برگزار شد
نماز جماعت ظهر عاشورا در مهریز برگزار شد
نماز جماعت ظهر عاشورا در مهریز بعد از عزاداری و نوحه‌سرایی در شهادت امام حسین (ع)، اقامه شد.
جلسه شورای کشاورزی شهرستان مهریز برگزار شد
جلسه شورای کشاورزی شهرستان مهریز برگزار شد
جلسه شوراي كشاورزي به رياست فرماندارمهريز و حضورمعاونتهای سازمان جهادکشاورزی و مدیريت جهادکشاورزی و اعضا ي اين شورا در محل فرمانداری مهريز تشکیل گردید .
ديدار فرماندار مهريز با مدير كل نوسازي و تجهيز مدارس استان
در آستانه بازگشایی مدارس صورت گرفت:
ديدار فرماندار مهريز با مدير كل نوسازي و تجهيز مدارس استان
فرماندار مهريز به همراه بخشدار بخش مركزي ومدير آموزش و پرورش مهريز با مدير كل نوسازي و تجهير مدارس استان يزد ديدار و گفتگو كردند .
نمایش 1 - 6 از 604 نتیجه
آیتم در هر صفحه 6
از 101