اذان صبح 04:24
طلوع آفتاب 06:00
اذان ظهر 12:58
غروب آفتاب 19:57
اذان مغرب 20:15
نیمه شب 00:18

 

وضعیت آب و هوای شهرستان مهریز

Image result for ‫عکس گزارش هواشناسی‬‎

« بازگشت

دولت توجه ویژه ای به خدمت رسانی در رو‌ستاها داشته است

استاندار يزد:

استاندار یزد در مراسم آغاز عملیات گازرسانی به روستاهای شهرستان مهریز گفت: ‌دولت تدبیر و امید توجه ویژه ای به روستاها داشته و در رابطه با زیرساخت های روستاها و خدمت رسانی به روستاییان اقدامات شایسته ای انجام داده است.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري مهريز به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، ‌روز شنبه نهم تیرماه فاز اول عملیات اجرایی گاز رسانی به روستاهای میانکوه و شیرکوه شهرستان مهریز با حضور استاندار یزد، ‌معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، ‌مدیرکل حوزه استاندار، ‌مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری، ‌امام جمعه و فرماندار شهرستان مهریز و جمعی از مدیران استانی و شهرستان با اعتباری بالغ بر ٢٠٠ ‌میلیارد ریال آغاز شد.
استاندار یزد در این مراسم ضمن تقدیر از فرمانداری شهرستان مهریز و شرکت گاز استان برای اجرای پروژه گازرسانی به ٢٧ روستای میانکوه و شیرکوه شهرستان، ‌بیان کرد: دولت تدبیر و امید توجه ویژه ای به روستاها داشته و دارد و در رابطه با زیرساخت های روستاها و خدمت رسانی به روستاییان فعالیت های شایسته ای داشته که همه این موفقیت ها و توفیقات به برکت نظام جمهوری اسلامی ایران بوده است.
"‌محمود زمانی قمی" ‌با حساس خواندن شرایط کشور در این مقطع زمانی، ‌ادامه ‌داد: ‌امروز تمام بدخواهان ایران و انقلاب اسلامی با همه توان خود با حاکمان کم خرد و بی انصاف ‌آمریکا همراه و هم پیمان شده اند تا جمهوری اسلامی ایران را به ویژه در حوزه اقتصادی به چالش بکشند.
وی افزود: تک تک ما نیز وظیفه داریم کمر همت ببندیم، کمربند خدمت به مردم را محکم تر کنیم و در عمل پاسخ دندان شکنی به این زیاده خواهان بدهیم تا برای همیشه تاریخ پشیمان شوند.
‌زمانی قمی خاطرنشان کرد: ‌به عنوان کسی که جوانی خود را برای پیروزی و استقرار انقلاب اسلامی گذاشته ام و با افتخار این دوران از زندگی ام را نیز برای بقا و دفاع از انقلاب تلاش کرده و می کنم، ‌لحظه ای از دفاع از کیان انقلاب اسلامی کوتاه نخواهم آمد و از همه شما عزیزان هم می خواهم تا به وظایف خود در مسیر خدمت به مردم متعهدانه و درست عمل کنید تا از تهدیدها و حوادث با کم ترین خطر عبور کنیم.
استاندار یزد در پایان سخنان خود با تاکید بر کاهش برخی هزینه های غیرضروری در ادارات و دستگاه های اجرایی استان، ‌گفت: ‌دولت و نهادهای وابسته به آن باید در اصلاح الگوی مصرف و فرهنگ صرفه جویی و قناعت پیشتاز باشند و این فرهنگ را در جامعه ترویج دهند.
پیگیری پروژه های اقتصاد مقاومتی، اولویت اصلی فرمانداری مهریز
فرماندار شهرستان مهریز نیز در این مراسم اولویت اصلی در برنامه های فرمانداری این شهرستان را حوزه اقتصاد، ‌پیگیری پروژه های اقتصاد مقاومتی و رسیدگی به وضعیت معیشت مردم عنوان کرد.

 

"‌سیدمحمد رستگاری" ‌افزود: ‌در شهرستان مهریز در سال ٩٢ تنها مهریز و چند روستا و شهر نزدیک دارای گاز بودند اما در دولت تدبیر و امید ضمن توجه به زیرساخت ها، دورترین و دورافتاده ترین ‌روستاهای شهرستان مهریز نیز دارای نعمت گاز شده اند و با اجرایی شدن این پروژه ٢٧ روستای دیگر مناطق میانکوه و شیرکوه نیز از گاز برخوردار خواهند شد.

 

   

آدرس: مهريز،بلوارهفتم تير، فرمانداری شهرستان مهریز

کدپستی:8981934965

 

شماره تماس3-32522001-035

 

پست الكترونيك: info@mehriz.gov.ir

 

 

نمایشگر یک مطلب


افتتاح شرکت تعاونی معلولین در شهرستان مهریز+تصاویر
افتتاح شرکت تعاونی معلولین در شهرستان مهریز+تصاویر
این شرکت با هدف اشتغال و کارآفرینی معلولان شهرستان مهریزراه اندازی شده است.
مرکز روزانه سالمندی میرزا علی بیک مهریزي افتتاح شد
مرکز روزانه سالمندی میرزا علی بیک مهریزي افتتاح شد
مرکز روزانه سالمندی میرزا علی بیک در منطقه خورمیز شهرستان مهریز به مناسبت گرامیداشت هفته بهزیستی افتتاح شد.
چهارمین جلسه تنظیم بازار شهرستان مهریز برگزار شد
چهارمین جلسه تنظیم بازار شهرستان مهریز برگزار شد
با ریاست فرماندار مهریز وحضور اعضای تنظیم بازار شهرستان چهارمین جلسه تنظیم بازار درسال جاري در محل فرمانداري برگزار شد .
صیانت از حقوق شهروندی از جمله برنامه های مهم دولت است
فرماندار مهریز:
صیانت از حقوق شهروندی از جمله برنامه های مهم دولت است
فرماندار مهریز گفت: یکی از برنامه های مهم دولت تدبیر و امید که باید به عنوان یک دستورالعمل اساسی مدنظر مدیران دستگاه های مختلف اجرایی این شهرستان باشد، صیانت از حقوق شهروندی است.
مردم بهادران مهریز از خدمات تامین اجتماعی بهره مندشدند .
مردم بهادران مهریز از خدمات تامین اجتماعی بهره مندشدند .
شعبه اقماری تامین اجتماعی در بهادران مهریز افتتاح شد.
مسکن و اشتغال مهمترین مشکل گروه های هدف بهزیستی است
رئیس بهزیستی مهریز در جمع خبرنگاران؛
مسکن و اشتغال مهمترین مشکل گروه های هدف بهزیستی است
رئیس بهزیستی مهریز در نشست خبری هفته بهزیستی گفت: مسکن و اشتغال مهمترین مشکل گروه های هدف بهزیستی است.
نمایش 1 - 6 از 491 نتیجه
آیتم در هر صفحه 6
از 82