نمایشگر یک مطلباذان صبح 04:40
طلوع آفتاب 06:02
اذان ظهر 11:36
غروب آفتاب 17:10
اذان مغرب 17:27
نیمه شب 22:56

 

 

  وضعیت آب و هوای شهرستان مهریز

Image result for ‫عکس گزارش هواشناسی‬‎

« بازگشت

تاکید مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد بر جلب مشارکت بیشتر خیران در امر مقدس مدرسه سازی

در نشست شورای آموزش و پرورش مهریز:

مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد در نشست شورای آموزش و پرورش مهریز که در دفتر امام جمعه مهریز برگزار شد گفت: طرح های آموزشی زیادی در استان وجود دارد که برای اتمام آنها به همت و همراهی خیران نیاز است.
احمد شیرزاد ادامه داد: در سال های گذشته خیران استان در کنار دولت و مسئولان برای اجرای طرح های مختلف همراهی خوبی داشته اند ولی باید همچنان برای جلب همکاری و تداوم فعالیت ها اقدام کرد.
وی تصریح کرد: همکاری خیران فقط در خصوص ساخت و ساز واحد های آموزشی و عمرانی نیست بلکه در زمینه برنامه های فرهنگی نیز به همت آنها نیاز است.
مدیرکل آموزش و پرورش یزد گفت: بسیاری از طرح های فرهنگی ، پرورشی و آموزشی در مدارس در طول سال تحصیلی انجام می شود که به مشارکت و همکاری خیران برای اجرای آنها نیازمندیم.
شیرزاد به اهمیت انجام برنامه های فرهنگی و هنری و تربیت دینی دانش آموزان در کنار برنامه های آموزشی اشاره کرد و بر تداوم امور مختلف با همکاری فرهنگیان و اولیای دانش آموزان تاکید نمود.
وی افزود: دانش آموزان یزدی همواره در مسائل علمی و پرورشی در مسابقات مختلف در کشور الگو بوده اند و باید همچنان در مسیر تعالی و کسب افتخارهای بیشتر و بهتر برای استان اقدام می کنند.

وی با تقدیر از همراهی امام جمعه مهریز با مجموعه آموزش و پرورش افزود: شورای آموزش و پرورش اتاق فکری برای آموزش وپرورش وپشتوانه مهمی برای این نهاد می باشدکه با مساعدت امام جمعه و سایر اعضای شورا می تواند گام های موثری در راستای اجرای سند بنیادین آموزش و پرورش بردارد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد با اشاره به نزدیکی زمان بازگشایی مدارس و پروژه مهر 96 از مدیران سطوح مختلف ستادی ، شهرستانی، منطقه اي و مدیران مدارس خواست كه به منظور شروع با شکوه سال تحصیلی جدید، اقدامات مؤثري را در موارد گوناگون انجام دهند تا نقش و خاطره اين روز به ياد ماندنی در اذهان دانش آموزان به عنوان يك خاطره خوش باقی بماند.

امام جمعه مهریزهم در این جلسه با تقدیر از فعالیتهای خوب اعضای شورا گفت: اگر آموزش و پرورش خوب کار کند، کشور در بخش های گوناگون تقویت می شود.

حجت الاسلام والمسلمین عبدالرضا محی الدینی افزود: برای آبادانی کشور به انسان‌های دانشمند، پیشرو و تحول‌آفرین در جامعه نیازمنديم و باید همت و توان خود را برای تربیت انسان‌های شایسته در جامعه به کار بندیم.

وی در ادامه به مقام والای معلم اشاره کرد و گفت: به فرموده امام خمینی (ره ) نقش معلمان در جامعه همچون نقش انبیاء (ع ) برای هدایت مردم است که نمونه بارز آن می توان از معلم شهید استاد مطهری یاد کرد که باید همه در راستای تربیت افراد نمونه و موفق در سطح مدارس تلاش کنیم.

فرماندار مهریز نیز در این نشست بر ضرورت آماده سازی مدارس شهرستان جهت شروع سال تحصیلی 96-97 تاکید کرد و گفت: کلیه ادارات و دستگاههای اجرایی شهرستان با قرار دادن امکانات خود در اجرای پروژه مهر و طرح آماده سازی مدارس مشارکت فعال داشته باشند.

سیدمحمدرستگاری افزود:آموزش پرورش شهرستان مهریز از مجموعه های موفق شهرستان می باشد و در ارزیابی های کشوری و استانی دارای مقام های برتر متعدد می باشد

وی با اشاره به وجود پروژه های نیمه تمام مدارس در این شهرستان خواستار توجه ویژه مسئولین استان در این خصوص شد و گفت: انتظار می رود امسال پروژه های با درصد بالای ساخت به نتیجه برسد و افتتاخ شود.

مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز استان یزد نیز در این نشست ضمن ابراز خرسندي از حضور در جمع اعضاي شوراي آموزش و پرورش شهرستان به خدمات انجام گرفته در نوسازی مدارس مهریز اشاره  كرد و گفت: نقش خیرین مدرسه ساز در این شهرستان خوب است و بایستی بیشتر باشد.

خواجه رضایی افزود: طرحی در استان در حال اجراء است که بر اساس آن فارغ التحصیلان مدارس که تمکن مالی دارند در مدارس قدیمی دعوت می شوند و از آنان جهت مشارکت در ساخت مدارس دعوت می شود که امیدواریم این طرح در شهرستان مهریز نیز اجرا شود.

مدير اداره آموزش و پرورش نیز ضمن تقدیر از فعالیتها و همراهی خوب اعضای شورا گزارشي از فعالیتهای یک ماهه اموزش و پرورش مهریز بيان نمود .

در پایان این نشست محمد رضا فخری به عنوان مسول کانون بسیج فرهنگیان مهریز معرفی و از زحمات طباطبایی مسول قبلی این کانون تقدیر شد.

 

آدرس: مهريز،بلوارهفتم تير، فرمانداری شهرستان مهریز

کدپستی:8981934965

 

شماره تماس3-32522001-035

 

پست الكترونيك: info@mehriz.gov.ir

 

 

بازدید مدیرعامل هلال احمر و جمعی از مسئولین از مناطق زلزله زده شهرستان مهریز
یک اکیپ امدادی با حضور مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان و نماینده مدیریت بحران شهرستان مهریز از مناطق زلزله زده بازدید نمودند.
به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش:
همایش پیاده روی خانوادگی مهریز به روايت تصوير
...
جلسه کارگروه شوراهای اسلامی دهستان ميانكوه مهريز برگزار شد
جلسه کارگروه شوراهای اسلامی ،دهیاری ها ،مسئولین ادارات شهرستان مهریز با حضور صباغیان نماینده مردم شهرستان ابرکوه،بافق،بهاباد،خاتم و مهریز در مجلس شورای اسلامی ،امام جمعه منشاد ،فرمانداروبخشدار مرکزی مهریز در محل دهیاری منشاد برگزار شد.
یپام تسلیت فرماندار مهریز به مناسبت درگذشت مادر شهيد والامقام علي زارع خورميزي
فرماندار شهرستان مهریز با ارسال پیامی ضمن تسلیت درگذشت والده شهيد علي زارع خورميزي با خانواده معظم ایشان ابراز همدردی کرد.
فرماندار مهريز:
کار کردن در بهزیستی حسن تدبیر و صبر خاصی می طلبد
فرماندار مهريز در نشست شوراي معاونين بهزيستي استان گفت:کار کردن در بهزیستی حسن تدبیر و صبر خاصی می طلبد
گزارش تصويري :
آیین مهر عاطفه ها در کلیه مدارس مهریز برگزار شد
آیین مهر عاطفه ها در کلیه مدارس مهریز و به صورت نمادین با حضور امام جمعه مهریز،معاونت فرمانداری،بخشدارمركزي و جمعی از مسئولین شهرستان در دبستان استثنایی انفاق مهریز برگزار شد.
نمایش 1 - 6 از 222 نتیجه
آیتم در هر صفحه 6
از 37