نمایشگر یک مطلباذان صبح 04:40
طلوع آفتاب 06:02
اذان ظهر 11:36
غروب آفتاب 17:10
اذان مغرب 17:27
نیمه شب 22:56

 

 

  وضعیت آب و هوای شهرستان مهریز

Image result for ‫عکس گزارش هواشناسی‬‎

« بازگشت

اجرای پروژه بین المللی منارید در شهرستان مهریز


مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان یزد از اجرایی شدن پروژه بین المللی منارید در شهرستان مهریز خبر داد.

محمدرضا آخوندی در جلسه امضای تفاهم نامه اجرا وتعمیم دستاوردهای پروژه منارید در مهریز گفت: سابقه پروژه بین المللی منارید به سال2011 برمیگردد و دراستان یزد در شهرستان بهاباد آغاز شده است.

وی گفت: امروز برای تعمیم دستاوردهای منارید در شهرستان مهریز و منطقه تنگ چنار با حضور فرماندار تفاهم نامه ای منعقد شد که از سال جاری این پروژه در شهرستان مهریز انجام شود.

آخوندی اشاره کرد: مجموعأ سه شهرستان از ده شهرستان استان پروژه منارید در حال انجام هست.

وی همچنين  افزود: هدف از این طرح انسجام سازمانی و توانمندسازی جوامع محلی برشمرد که با همکاری همه بخشها و دستگاه ها سندی تنظیم خواهد شد و بر اساس آن سند عملیات اجرایی در طول  دوره انجام خواهد شد.

سيد محمد رستگاري فرماندارشهرستان مهریز بيان داشت : با اجرای پروژه منارید در صدد هستیم که از ظرفیت زیست بوم ها در راستای تامین معاش مردم محلی مناطق اجرای طرح استفاده کنیم و استفاده بهینه از منابع آب وخاک در کنار حفظ ارزشمند گیاهی وجانوری مد نظرهست وبر بکارگیری روش هایی برای توسه پایدار تاکید می ورزد.

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان مهریز برای هماهنگ نمودن نیازهای مردم با برنامه های دولت و همچنین به اهمیت دفاتر توسعه و برنامه ریزی روستا به عنوان محلی برای ایده پردازی و طرح نویسی روستاییان تاکید نمود.

سید علی باقری ضمن اشاره به نحوه انتخاب روستا و حوزه آبخیز به نحوه تعامل دستگاه های اداری شهرستان و اهمیت و نیاز های مردم و هماهنگی آن با برنامه های دولت پرداخت وافزود: با توجه به موقعیت شهرستان ، ظرفیت های موجود و هدف پروژه منارید خواستار تعامل و مساعدت فرماندار و ادارات شهرستان جهت تدوین و اجرای این پروژه در مهریز شد.


آدرس: مهريز،بلوارهفتم تير، فرمانداری شهرستان مهریز

کدپستی:8981934965

 

شماره تماس3-32522001-035

 

پست الكترونيك: info@mehriz.gov.ir

 

 

بازدید مدیرعامل هلال احمر و جمعی از مسئولین از مناطق زلزله زده شهرستان مهریز
یک اکیپ امدادی با حضور مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان و نماینده مدیریت بحران شهرستان مهریز از مناطق زلزله زده بازدید نمودند.
به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش:
همایش پیاده روی خانوادگی مهریز به روايت تصوير
...
جلسه کارگروه شوراهای اسلامی دهستان ميانكوه مهريز برگزار شد
جلسه کارگروه شوراهای اسلامی ،دهیاری ها ،مسئولین ادارات شهرستان مهریز با حضور صباغیان نماینده مردم شهرستان ابرکوه،بافق،بهاباد،خاتم و مهریز در مجلس شورای اسلامی ،امام جمعه منشاد ،فرمانداروبخشدار مرکزی مهریز در محل دهیاری منشاد برگزار شد.
یپام تسلیت فرماندار مهریز به مناسبت درگذشت مادر شهيد والامقام علي زارع خورميزي
فرماندار شهرستان مهریز با ارسال پیامی ضمن تسلیت درگذشت والده شهيد علي زارع خورميزي با خانواده معظم ایشان ابراز همدردی کرد.
فرماندار مهريز:
کار کردن در بهزیستی حسن تدبیر و صبر خاصی می طلبد
فرماندار مهريز در نشست شوراي معاونين بهزيستي استان گفت:کار کردن در بهزیستی حسن تدبیر و صبر خاصی می طلبد
گزارش تصويري :
آیین مهر عاطفه ها در کلیه مدارس مهریز برگزار شد
آیین مهر عاطفه ها در کلیه مدارس مهریز و به صورت نمادین با حضور امام جمعه مهریز،معاونت فرمانداری،بخشدارمركزي و جمعی از مسئولین شهرستان در دبستان استثنایی انفاق مهریز برگزار شد.
نمایش 1 - 6 از 222 نتیجه
آیتم در هر صفحه 6
از 37