نمایشگر یک مطلباذان صبح 04:53
طلوع آفتاب 06:20
اذان ظهر 12:56
غروب آفتاب 19:31
اذان مغرب 19:48
نیمه شب 00:16

 

 

  وضعیت آب و هوای شهرستان مهریز

Image result for ‫عکس گزارش هواشناسی‬‎

« بازگشت

اجرای پروژه بین المللی منارید در شهرستان مهریز


مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان یزد از اجرایی شدن پروژه بین المللی منارید در شهرستان مهریز خبر داد.

محمدرضا آخوندی در جلسه امضای تفاهم نامه اجرا وتعمیم دستاوردهای پروژه منارید در مهریز گفت: سابقه پروژه بین المللی منارید به سال2011 برمیگردد و دراستان یزد در شهرستان بهاباد آغاز شده است.

وی گفت: امروز برای تعمیم دستاوردهای منارید در شهرستان مهریز و منطقه تنگ چنار با حضور فرماندار تفاهم نامه ای منعقد شد که از سال جاری این پروژه در شهرستان مهریز انجام شود.

آخوندی اشاره کرد: مجموعأ سه شهرستان از ده شهرستان استان پروژه منارید در حال انجام هست.

وی همچنين  افزود: هدف از این طرح انسجام سازمانی و توانمندسازی جوامع محلی برشمرد که با همکاری همه بخشها و دستگاه ها سندی تنظیم خواهد شد و بر اساس آن سند عملیات اجرایی در طول  دوره انجام خواهد شد.

سيد محمد رستگاري فرماندارشهرستان مهریز بيان داشت : با اجرای پروژه منارید در صدد هستیم که از ظرفیت زیست بوم ها در راستای تامین معاش مردم محلی مناطق اجرای طرح استفاده کنیم و استفاده بهینه از منابع آب وخاک در کنار حفظ ارزشمند گیاهی وجانوری مد نظرهست وبر بکارگیری روش هایی برای توسه پایدار تاکید می ورزد.

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان مهریز برای هماهنگ نمودن نیازهای مردم با برنامه های دولت و همچنین به اهمیت دفاتر توسعه و برنامه ریزی روستا به عنوان محلی برای ایده پردازی و طرح نویسی روستاییان تاکید نمود.

سید علی باقری ضمن اشاره به نحوه انتخاب روستا و حوزه آبخیز به نحوه تعامل دستگاه های اداری شهرستان و اهمیت و نیاز های مردم و هماهنگی آن با برنامه های دولت پرداخت وافزود: با توجه به موقعیت شهرستان ، ظرفیت های موجود و هدف پروژه منارید خواستار تعامل و مساعدت فرماندار و ادارات شهرستان جهت تدوین و اجرای این پروژه در مهریز شد.


آدرس: مهريز،بلوارهفتم تير، فرمانداری شهرستان مهریز

کدپستی:8981934965

 

شماره تماس3-32522001-035

 

پست الكترونيك: info@mehriz.gov.ir

 

 

طی حکمی از طرف فرماندار مهريز؛
دبير ستاد بزرگداشت هفته دولت در شهرستان مهريزمنصوب شد
"سيد محمد رستگاري" فرماندار مهريزطي ابلاغي ‹‹عباس حكايتي›› را بعنوان دبير ستاد بزرگداشت هفته دولت در شهرستان مهريز منصوب كرد.
طی حکمی از طرف فرماندار مهريز؛
قائم مقام ستاد بزرگداشت هفته دولت در شهرستان مهريزمنصوب شد
"سيد محمد رستگاري" فرماندار مهريزطي ابلاغي ‹‹محمد زارع›› را بعنوان قائم مقام ستاد بزرگداشت هفته دولت در شهرستان مهريز منصوب كرد.
با رياست فرماندار مهريز:
جلسه برنامه ريزي براي شركت در كارگاه آموزشي غدير 3 برگزار شد
جلسه برنامه ريزي براي شركت مديران شهرستان دركارگاه آموزشي تمريني شوراي هماهنگي مديريت بحران در شهرستان بافق (غدير3) در محل فرمانداري مهريز برگزارشد .
بازدید امام جمعه و فرماندار شهرستان مهریز از شرکت گروه صنعتی و معدنی سیمان تجارت مهریز
امام جمعه و فرماندار مهريز به منظور بازدید و آشنایی بیشتر با تنها واحد تولید کننده سیمان استان و فعالیتهای صورت گرفته این شرکت و تشکر و قدردانی از زحمات کلیه ی پرسنل شرکت گروه صنعتی و معدنی سیمان تجارت مهریز از این واحد صنعتی دیدن کردند .
تجلیل امام جمعه و فرماندار مهریز از حائزین رتبه‌های برتر کنکور سراسری
امام جمعه ،فرماندارو بخشدار مركزي مهريز با حضور در منازل دانش آموزان حائز رتبه هاي دو رقمی در كنكور سراسري سال 1396و نائب قهرمان مسابقات دو و میدانی کشور از آنان تجليل نمودند.
روز حمايت ازصنایع کوچک و بازدید امام جمعه و مسئولين از واحد هاي توليدي شهرك صنعتي مهريز
به مناسبت روزحمايت از صنايع كوچك امام جمعه مهريز،فرماندار مهريز ومديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان يزد و جمعي از مسئولين استاني وشهرستان از واحدهاي توليدي شهرك صنعتي مهريز بازديد كردند .
نمایش 1 - 6 از 162 نتیجه
آیتم در هر صفحه 6
از 27