« بازگشت

آغاز طرح یک وعده غذای گرم در روستا مهد های شهرستان مهریز

شناسه : 140368007

این طرح به طور رسمی با حضورمعاون فرماندار ، بخشدار شهرستان مهریز ، ریاست اداره آموزش و پرورش ، شبکه بهداشت و درمان ، بهزیستی ، کانون پرورش فکری کودکان و شورای دهستان خورمیز شروع گردید .

علیرضا علیزاده رئیس اداره بهزیستی شهرستان از اجرای موفق طرح در سال گذشته که شامل 11 روستا مهد و سه مهد منطقه محروم انجام شد خبر داد و ابراز امیدواری کرد که امسال هم همچون سال های گذشته بتوانیم این طرح را که هدف آن پیشگیری از سوء تغذیه کودکان مناطق محروم و روستایی ،تغذیه سالم و آداب صحیح غذا خوردن می باشد را به انجام برسانیم .
رئیس اداره بهزیستی شهرستان تعداد کودکانی را که امسال از این طرح بهره مند می شوند را قریب به 300 کودک با سرانه روزانه 22000ریال اعلام نمود . 
حسینی رئیس شبکه بهداشت و درمان نیز طرح یک وعده غذای گرم را از نمونه طرح های موفق تعاملی ادارات شهرستان که اداره بهزیستی و شبکه بهداشت و درمان آن را به صورت مشترک انجام می دهند عنوان و از ارزشیابی طرح به صورت 6 ماهه خبر داد که انشالله ارزیابی نتایج آن بعدا از انجام طرح و تجزیه و تحلیل آن به اطلاع شهروندان عزیز خواهد رسید .
حسینی از اثر گذاری مطلوب طرح در سال گذشته بر اساس پایش انجام شده بر روی کودکان استفاده کننده از برنامه غذای گرم خبر داد و اظهار داشت نتایج تحلیلی طرح نیز به سازمان بهزیستی و شبکه استان ارسال شده است .
 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.