نقش موثرطرح اقامتگاه بوم گردی در ، توسعه صنعت گردشگری در روستاها

newsitem

فرماندار مهريز گفت :طرح اقامتگاه بوم گردی در ، توسعه صنعت گردشگری در روستا و ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی و معرفی جاذبه های تاریخی ، نقش موثری دارد.

سومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان مهریز برگزارشد

newsitem

سومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان مهریز با حضورمحمد زارع معاون فرماندار دهقان زاده بخشدار مرکزی ومدیران دستگاه‌های عضو ستاد در محل فرمانداری شهرستان برگزار شد.

افزایش 40درصدي تعداد بیمه‌شدگان ورزشی مهریز

newsitem

رئیس اداره ورزش و جوانان مهریز گفت : تعداد ورزشکاران بیمه‌شده شهرستان در 6 ماهه اول سال 1397 نسبت به مدت مشابه سال گذشته 40 درصد افزایش یافت و به یک هزار و 450 نفر رسید.

بازديد فرماندار مهريز از تنها كارگاه احرامي بافي شهرستان

newsitem

فرماندار مهريز به همراه بخشدار مركزي و رييس ميراث فرهنگي ،صنايع دستي و گردشگري شهرستان ار تنها كارگاه احرامي بافي در روستاي بنادك سادات مهريز بازديد كردند .

گزارش تصويري بازديدفرماندار مهريز از سطح بازار شهرستان

newsitem

فرماندار مهريز در راستای تنظیم بازار کالا و خدمات، بررسی نتایج قیمت ها در جهت کنترل بازار به همراه اعضاي ستاد تنظيم بازار شهرستان از فروشگا ههاي های سطح شهر بازدید نمود.

بازدید فرماندار مهريز از پروژه گازرسانی به روستاهاي ميانكوه و شيركوه

newsitem

فرماندار مهريز و بخشدار مركزي شهرستان از پروژه گازرسانی به روستاهاي ميانكوه و شيركوه بازديدکردند.

برخورد قانونی با صنایع آلاینده در شهرستان مهریز

newsitem

در راستای اجرای ماده 9 قانون حفاظت و بهسازی محیط زیست، كارشناسان اداره حفاظت محيط زيست شهرستان مهريز طي بازديد از یک شركت در شهرستان متوجه خروج مقدار قابل توجهي پساپ و سرازير شدن آن به فضاي بيروني...

تسریع در راه اندازی معدن سرب و روی بهادران مهریز ضروری است

newsitem

فرماندارمهريز در بازدید از معدن سرب و روي گفت : راه‌اندازی معدن نقش مهمی در اشتغال پایدار و تولید استان یزد و به‌خصوص این شهرستان دارد.

سومین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان مهریز با حضور فرماندار برگزار شد

newsitem

جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان مهریز، با حضور فرماندار، اعضای انجمن و جمعی از مسئولان، روز چهارشنبه، 25 مهرماه در محل کتابخانه عمومی مجتمع فرهنگی هنری برگزار شد.

همایش کوهنوردی در مهریزبرگزار شد

newsitem

همایش کوهنوردی با حضور فرماندار و مسئولین شهرستان و به میزبانی اداره ورزش و جوانان مهریز و همکاری باشگاه فراز به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش برگزار شد.

نمایش 1 - 10 از 11 نتیجه
آیتم در هر صفحه 10
از 2